Başakşehir İkinci El Eşya

Başakşehir İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul’da ikinci el eşya alan yerler size her teslimat da itina ele taşıma ve eşya garantisi vermeyi de bu bölgede temin etmekte. Gelecek müşterilerimizi ağırlamak için ofisimiz hemde bekleme salonumuz vardır. Artık kullanmadığınız 2.el eşyalarınızı evinizde veya ofisinizde oturarak satma imkanınız var. Ben uzak yerdeyim ya da mesafe olayını sıkıntı olarak görüyorsanız yanılıyorsunuz demek. Bizim firma bırakın Başakşehir semtini bütün İstanbul genelinde size yardımcı olmak için sınırsız hizmet vermekteyiz. Başakşehir İkinci el eşya alan yerler kullanmadığınız eşyaları anında bize nakit paraya satabilirsiniz.

Bakırköy Spot Eşya
Bakırköy Spot Eşya

Başakşehir’de İkinci El Eşya Alım

İnternet üzerinden satmak istediğiniz eşyaları anında satma imkanınız olmayabilir. Neden diye sorsanız bu piyasada ilan üzerinde eşya satma belli bir zaman harcaması olur. Zaman geçtikçe ilan süresi biter eşya satmakta sorun yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda bizi arayabilir ve işinizi daha erken çözebilirsiniz. Doğru fiyat tekliflerimiz size makul gelmeyebilir ama inanın hızlı ve karlı olarak siz çıkacaksınız. Başakşehir 2. El eşya sizde en uygun ve kaliteli eşyaları değerinde ve nakit almaya devam ederken Spot Eşyalarınızı da paket ve ambalaj halinde nakit alımını yapmaktadır. Eşya satmak istiyorum, spotçu hangi eşyaları alır diye soru işareti varsa aklınızda bizim cevabımızı zaten sitemiz üzerinden gördüğünüz resimlerden alabilirsiniz.

Bakırköy Spotçular
Bakırköy Spotçular

Başakşehir de İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci el köşe takımı ya da beyaz eşya satmak istiyorsunuz. Fiyatları nedir bu piyasada hiç haberiniz yok. Fiyatlarda alımımız çok cazip rakamlar üzerinde yapılmaktadır. Mesela köşe takımı satmak isterken bizi ilgilendiren yerler de vardır. Koltuğunuz yatak oluyor mu? Sandık oluyor mu? Peki kumaşında her hangi bir sorunuz var mı soruları ile sizden cevap almaktayız. Aldığımız cevaplar zaten eşyanın ne durumda olduğunu tespit etmektedir. Biz her zaman temiz eşya alıp satmayı tercih etmekteyiz. Sorunlu ya da çözümü olmayan eşyaları hiç alımını yapmamaktayız.

Bakırköy Spotçu
Bakırköy Spotçu

Başakşehir hizmet alanlarımız: Altınşehir İkinci El Eşya, Başak Mah, Başakşehir Mah, Güvercintepe Mah, İkitelli Osb İkinci El Eşya, Kayabaşı Mah, Şahintepe Mah, Şamlar Mah, Ziya Gökalp Mah

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*