Fatih İkinci Eşya

Fatih İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul Avrupa Yakasının en tarihi yerlerinden biri olan Fatih ilçesinde bizim firma Fatih Spot İkinci El Eşya adıyla bu semtin her noktasında siz uygun ve kaliteli hizmet sunmak için buradayız. Fatih ilçesinin en merkez konumlarında lüks işletmemiz ve mağazamız hizmetinize sunulmuştur. Eski eşya ve 2.el eşyalarınızı satmanın tam zamanı. Aynı anda eşya değişimi de mevcut bizde. Yeter ki siz bize buyurun. Eşya alım satım firmamız müşteri memnuniyeti taşımaktadır.

Fatih Spotçu
Fatih Spotçu

Fatih ikinci El Eşya Alım

En iyi eşyalar ve öğrenci eşyaları, ev, ofis eşyaları dahil her türlü eşya size uygun fiyatlarda teslimatını yapmaktayız. Nakliye işlerinde de yardımcı olmaktayız. Bu zengin semtin en iyi firması olmak için müşterilerimizin her işinde itina ile yapılmasını istiyoruz. Fatih ikinci el eşya alan yerler olarak bize sattığınız tüm ürünlerinizi hep nakit ödeme yoluyla gerçekleştirmekteyiz. Kredi kartı seçeneğimiz da var ama bir çok müşterilerimizin tercihi nakit yani peşin alışveriş olmakta. Taksit imkanı da var tabi ki.  Yani her konuda anlayışlı olmayı tercih ediyoruz. Demek ki siz bizde güvenerek eşyalarınızı satabilir ve satın almakta aynı güveni alabilirsiniz. Tam bilgi için bizi aramanız yeterlidir.

Fatih Spot Eşya
Fatih Spot Eşya

Fatih İkinci El Eşya

Kullanılmış ve antika eşyalarımız kullandıkça değeri yükseliyor. Elbette bazıları. Bunlar çok senelik eşyalar, eskitme mobilya, beyaz eşya da olabilmesi yönünde bir çok süslü eşyalar değerlendirmesi de yapıyoruz. Değerinde eşya almak ve satma her firmada aynı kalite görselini alamazsınız. Neden derseniz? Hep aynı firmalar bizim gibi temiz ve tecrübeli değildir. Zaten siz bizimle alışveriş yaparken bunu şahit olacaksınız. Hizmetimiz Fatih ilçesinde 7/24 saat iletişim kurmaktadır.

Fatih İkinci El Eşya
Fatih İkinci El Eşya
Fatih 2.El Spot Eşya hizmet alanlarımız:

 Aksaray, Akşemsettin, Alemdar, Ali Kuşçu, Atikali, Ayvansaray, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Cibali, Demirtaş, Dervişali, Emin Sinan, Hacı Kadın, Haseki Sultan, Hırka-İ Şerif, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Hoca Paşa, İskenderpaşa, Kalenderhane, Karagümrük, Katip Kasım, Kemal Paşa, Kocamustafapaşa, Küçük Ayasofya, Mercan, Mesih Paşa, Mevlanakapı, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Molla Gürani, Mollafenari, Mollahüsrev, Muhsine Hatun, Nişanca, Rüstem Paşa, Saraç İshak, Seyyid Ömer Mahallesi Silivrikapı, Sultan Ahmet, Sururi, Süleymaniye, Sümbül Efendi, Şehremini, Şehsuvar Bey, Tahtakale, Taya Hatun Mahallesi Topkapı, Yavuz Sinan, Yavuz Sultan Selim, Yedikule, Zeyrek

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*